START RKNT INVENIO

Dołącz do naszego koła!

Zrzeszamy uczniów warszawskich szkół średnich w celu zapewnienia przestrzeni twórczej dla młodych innowatorów, którzy chcą realizować interdyscyplinarne projekty, ale niekoniecznie wiedzą jak np. zdobyć na nie finansowanie. Pomożemy każdemu, w miarę naszych możliwości, w realizacji jego projektu. Dołącz do discorda RKNT, na którym pojawiają się wszystkie nowe informacje z życia koła. Przez kanał na discordzie możesz się komunikować z innymi członkami koła - szukać najlepszej osoby do Twojego projektu!

Cytat ze statutu RKNT Invenio dot. praw członków koła:

“Każdemu Członkowi Koła, przysługują następujące prawa:

§ 1. Członkowie mogą ustanawiać własne projekty pod patronatem Koła, za zgodą Zarządu.
§ 2. Członkowie Koła mogą wychodzić z inicjatywami rozwojowymi Koła. Zarząd ma obowiązek ich wysłuchania, zastrzegając sobie prawo do ich odrzucenia lub zmodyfikowania.
§ 3. Każdy członek ma możliwość uczestniczenia w ogólnodostępnym serwerze discord “RKNT Invenio”, który stanowi oficjalny środek komunikacji między Członkami a Zarządem Koła. Uczestnictwo w serwerze, jest jednoznaczne z akceptacją jego regulaminu.
§ 4. Każdy Członek Koła ma zagwarantowaną możliwość zmiany swojego statusu na Członka Honorowego, zgodnie z procedurą opisaną w Art. 1. § 2. Rozdziału IV. >DOKUMENTY<
§ 5. Członkowie mogą pisemnie odwoływać się od decyzji wydanej przez Zarząd, która ściśle dotyczy działalności członków. Zarząd zobowiązuje się odpowiedzieć na nią w ciągu tygodnia. “

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

HOME
NOWOŚCI
O NAS
SPONSORZY
PROJEKTY
Zaprojektowane przez Piotra Fila i Dariusza Wróblewskiego RKNT Invenio